Beran – náušnice se znamením z ořešáku černého

220 

Beran, náušnice se znamení zvěrokruhu. Kulaté náušnice z ořechového dřeva s vygravírovaným znamením z tmavého dřeva ořešáku.

Katalogové číslo: 155-01 Kategorie: ,

Náušnice ze dřeva ořešáku černého s vygravírovaným znamením zvěrokruhu – Beranem. Náušnice jsou ručně dobroušené a ošetřené olejem na dřevo s atestací na dětské hračky. Komponenty jsou z chirurgické oceli se silikonovou zarážkou. Tyto dřevěné kulaté pecky, které vyrábím ve své dílně, mají průměr 11 milimetrů.

Stejný model náušnic najdete v mé nabídce také ze světlejší části dřeva ořešáku královského – Beran – náušnice se znamením z ořešáku královského.

Dle Wikipedie je beran neboli skopec první astrologické znamení zvěrokruhu pojmenované po souhvězdí Berana. V astrologii je Beran považován za pozitivní (extrovertní) znamení. Je také považován za ohnivé znamení a je jedním ze čtyř základních znamení. Beran je podle astrologie ovládán planetou Mars.

Dřevěné náušnice nevystavujte vodě a vlhkosti. Informace, jak pečovat o dřevěné šperky najdete v mém blogu – JAK PEČOVAT O DŘEVĚNÉ ŠPERKY.

Širokou nabídku dalších náušnic najdete v sekci NÁUŠNICE.

Nákupní košík