Náušnice pecky – řučně vyřezávané ze švestky

300 

Soustružené dřevěné náušnice – pecky švestkové o rozměrech 10 nebo 15 milimetrů. Švestkové dřevo je ošetřeno směsí přírodních olejů s voskem a s atestací na dětské hračky.

Katalogové číslo: 00132 Kategorie: , ,

Základní informace o dřevěných náušnicích ze švestky

Dřevěné náušnice – pecky švestkové vyrábím ručně, nejprve na soustruhu a následně je brousím do hladka. Bižuterní komponenty náušnic zakončuje silikonová zarážka. Náušnice běžně vyrábím ve 2 průměrech – 10 a 15 milimetrů, na přání ale mohu vyrobit i jiný rozměr. Švestkové dřevo, které jsou použil k výrobě těchto dřevěných náušnic je ošetřeno směsí přírodních olejů s voskem a s atestací na dětské hračky.

Každý vyrobený pár dřevěných náušnic je originál s unikátní kresbou dřeva.

V mé nabídce najdete dřevěné náušnice – pecky i z dalších druhů exotických i českých dřev – např. olivu, zebrano, palisandr santos, eben a další. Náušnice najdete v mé nabídce také v setech s přívěsky.

Další podobné ručně vyrobené šperky

Náušnice ze dřeva najdete na stránce NÁUŠNICE 
Sety náušnic a přívěsků jiných tvarů a dalších dřevin najdete na stránce SADY ŠPERKŮ
Další šperky a výrobky ze dřeva švestky najdete na stránce ŠVESTKA

Dřevo použité na výrobu tohoto šperku

Původ v České republice. Náušnice i přívěsek jsou vyrobeny ze švestkového dřeva z vlastní zahrady v podhůří Beskyd. Švestkové dřevo se vyznačuje červenohnědou barvou, která může přecházet až do fialovohnědé. Pro svou nápaditost je velmi oblíbená. Jedná se o tradiční dřevo z našich končin.

Jak pečovat o náušnice a přívěsek ze švestky

Při správné péči může být dřevěný šperk nesmrtelný. Rady a tipy jak uchovat dřevěné šperky a jak je ošetřovat najdete na mém blogu v článku Jak pečovat o dřevěné šperky. 

Průměr

10 milimetrů, 15 milimetrů

Mohlo by se Vám líbit…

Nákupní košík